Nové na webu

Masáž Prostaty Praha

masáž prostaty praha

Hledáte něco nevídaného? Chcete zažít pocity, kterých se Vám za normálních okolností nedostane? Máte rád chuť zakázaného ovoce?

Právě pro Vás je tu masáž prostaty v Praze!

Masáž prostaty  je velice přínosná pro všechny muže. Prostata má v sobě tisíce nervových zakončení, takže je velice citlivá na nejmenší dotek. Dokonce má více nervových zakončení než se nachází v samotném penisu. Správně provedená masáž je jednou z nejefektivnějších a užitečných masáží. Každý by jí alespoň jednou za život měl vyzkoušet. Prostata se nachází uvnitř mužské pánve a lze ji stimulovat jak vnější masáží, tak i masáží vnitřní. Nejenže může přinášet slastné pocity, jelikož se právě v tom místě nachází bod P, neboli mužský bod G, ale především se jedná o výbornou prevenci proti rakovině prostaty, chronické prostatitidy a problémům s erekcí.

Naše certifikovaná masérka ví přesně, co má dělat, aby Vám dopřála slastné pocity, o kterých se Vám bude zdát nejednu noc. Pokud je masáž prostaty správně provedená přinese Vám pocity, které Vám už nic jiného nevynahradí a může Vám navodit orgasmus, který bude ale naprosto specifický a jiný než ten na který jste zvyklý. Můžete díky této masáži prožít orgasmus a to dokonce bez doteků na penisu. Plně si uvědomujeme, že je masáž prostaty v Praze velice intimní a musí se k ní přistupovat šetrně a jemně. Masérka bude plně naslouchat Vaším požadavkům, které budete mít po celou dobu masáže.

Proč je masáž prostaty Praha přínosná:

  • Slouží jako prevence proti chronické prostatitidě, problémům s erekcí a rakoviny prostaty
  • Přináší dosud nepoznané uspokojení
  • Lze dosáhnout orgasmu bez doteku na penisu
  • Poznáte své tělo v úplně jiném rozměru

Přijďte a ochutnejte nový rozměr, který Vám nabízí salón Magic! Zažijte nepoznané pocity a slasti. Masáž prostaty v Praze je tu právě pro Vás!

Také si můžete užít jiné služby, například masáž tělo na těloerotická masáž pro muže, nebo call-out masáž v Praze.